ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ОПШТИНА ЗРНОВЦИ!

Отчет

Стратегија за ЛЕР

Огласи и соопштенија

Разно..

ОПШТИНА ЗРНОВЦИ

Изберете јазик

Галерија

Зрновци

Општина Зрновци се наоѓа во источниот дел на Македонија, на трансверзалата која го
поврзува Скопје - Велес - Штип - Кочани - Делчево со Р. Бугарија

Повеќе

Информатор

Контакт информации

(033) 353 102

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Илинденска б.б. Зрновци, Кочани, Македонија